Anasayfa / Google / Google Seo Uzmanı Nasıl Bulunur ?

Google Seo Uzmanı Nasıl Bulunur ?

Google için seo uzmanı bulmak zamanımızda olduk.a zor gibi. Bir çok firma garantili 1 sayfa yada garantili seo diye insanlara çarpıtıcı bilgiler vermekte. Bizce bu tarz garantili yazılara çok fazla güvenmeyiniz. Aynı durum seo paketleri satan ve haber sitelerinden link veren şirketler içinde geçerli. Bu tarz haber sitelerinin satışının başlığında garantili uçuş yada garantili yükseltme adı altında insanlar malesef yanlış yönlendiriliyor.

Google Seo Uzmanı Nasıl Bulunur ?

Size tek tavsiyemiz bu tarz satış yapan yerlerden ve bu tarz google seo uzmanı olarak kendini lanse eden firmalardan uzak durmanız olacaktır. İşin garibi ise telefon gibi zorlu bir anahtar kelime içinde komik paralar talep ederek ilk sayfa garantisi verilmesidir. Rekabet oranı düşük olan bir anahtar kelime için istenilen ücretin zorlu bir kelime ile aynı ücretlerin talep edilmesi zaten bahsi geçen firmanın beyanlarının ne derece güvenilir olduğunu açıkça göstermektedir.

google seo uzmanı

Bir google uzmanı ararken yapmanız gerken önemli kriterler şunlar olmalı

  • Firma bu işe kaç senedir yapıyor
  • Firma şu ana kadar hangi firmalara google seo çalışması yaparak referans olmuş
  • Firmanın iletişim telefonları aktif mi, anlık ulaşabileceğiniz ve muhatap olacağınız birisi varmı.

Bu bilgiler gerçekten bir seo uzmanı aramasında olmazsa olmazlardır.

İnternette her görüdğünüz firma gerçek anlamda seo konusunda profesyonel olmayabilir. Öncelikle bahsi geçen firmanın başkaları tarafından tavsiye edilip edilmediğini araştırmanız önemlidir.

Seo çalışması yaptırmak istediğiniz firmaya imkanınız varsa uğrayıp yüz yüze bilgi almak ve çalışmada yapılacak işlemleri birebir yapacak kişilerden dinlemek her zaman daha mantıklıdır.

 

Hakkında admin

Bir yorum

  1. Doğru yazmışsımız, herkes google seo uzmanı olmuş. Gerçekten uzman biriyle amatör biri arasındaki farkı anlatan güzel bir makale olmuş. Saolun.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.