Anasayfa / Danışmanlık / İstanbul Seo Ajansları

İstanbul Seo Ajansları

İstanbul biliyorsunuz Türkiye’nin bir çok konuda sektör olarak lideri durumunda. Seo dijital bir iş olduğundan en iyi ajansın illa İstanbul olması gerekmiyor. Büyük şehirlerden İstanbul, Ankara yada İzmir dışında seo konusunda okadar kaliteli ve iyi seo uzmanları ve ajansları var ki, büyük şehir algısını yıkacak güçte…

İstanbul Seo

Seo alanında lider olarak bir çok kelime belkide İstanbul dışında çalışma yapan diğer illerdeki ajanslarda… Kısaca başarı i,lla büyük şehirlerde değil. Bizce ajans belirlerken belkide en büyük faktör olan yaptıkları çalışmaları incelemek olacaktır. hangi kelimelerde hangi pozisyonlarda olduklarını birebir ajansla yüz yüze görüşmeniz gerekmektedir. Tabiki bu kelimelerde bu çalımaları yaptıklarına dair firmayla yaptıkları sözleşmeleride görmeniz gerekmekte. Sağlaması için çalışma yapılan kelimenin sahibi firmayıda arayıp bu seo ajansı ile çalışma yapıp yapmadığını öğrenmeniz yararınıza olacaktır.

istanbul seo

Türkiye’de istanbul seo konusunda gerçekten diğer büyük şehirler gibi büyük başarılar sunmuştur. Bir çok seo uzmanı İstanbul çıkışlı firmalarda hizmet vermekte. Danışmanlık hizmeti veren bu uzmanlar aranma hacmi küçük ve büyük bir çok anahtar kelime için çalışma yapmaktadır.

Sizde bir web sitesine sahipseniz, kurumsal yada şahsi olan platformunuza seo çalışması yaptırmak istiyorsanız mutlaka bahsi geçen uzmanı veya ajansı iyi araştırınız. Garanti veren ajans yada uzmanlardan uzak durunuz. Seo, hakkında bilinmeyen 200’den fazla kritere sahiptir. Sadece google tarafından bilinen bu kriterler hiç bir şekilde bilinmezken birileri çıkıp sizi şu sıralamaya getireceğim diye garanti ediyorsa bilinki yalan söylüyordur. İşini iyi yapan ve bir çok referansı bulunan bir seo şirketinin yapmış oldukları çalımalar zaten ortada olduğundan garanti vermesede, çaloşma yapılan anahtar kelime az çok hangi pozisyona gelineceği tahmin edilebilir.

 

Hakkında admin

Bir yorum

  1. Faydalı bilgiler için teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.