Anasayfa / Danışmanlık / Kimler Seo Danışmanlığı Yapabilir ?

Kimler Seo Danışmanlığı Yapabilir ?

Seo danışmanlığı yada danışmanı adı altında yüzlerce firma yada şahıs internette boy göstermekte ve bunlara inanan bir çok kişi yada kurumsal firma ciddi rakkamlar ödeyerek neredeyse % 80’ü hüsranla sonuçlanmaktadır. Günümüzde seo önemli bir sektör olmuştur. İnsanlar artık dükkan kiralayıp ticaret yapmaktansa internet üzerinden satışa yönelmiştir.

Seo Danışmanlığı Nedir ?

Amerika birleşik devletinde kişi alışverişin neredeyse tamamına yakınını amazon üzerinden yani internetten yapmaktadır. Orada günlük temel ihtiyaçlar olan ekmek peynir meyve gibi besinleri bile artık kişiler internet üzerinden yapmakta. Sanırız Türkiye’de aynı şekilde bir kaç seneye Amerika gibi alışveriş tercihleri değişecektir diye tahmin ediyoruz. Hal böyle olduğundan günümüzde dijital satışlar artmakta. Artık insanlar ihtiyaçlarının büyük bir kısmını internetten satın alarak gidermekte.

seo danışmanı, danışmanlığı

Seo Danışmanı Ne Yapar ?

İşte tam bu sırada seo danışmanlığı yada uzmanları devreye giriyor. Bir çok kurumsal firma artık satışlarının yükselmesi için seo danışmanları tutmakta. Mağaza satıştan ziyade artık bir çok şirket satışlarını arttırmak adına kendisine ait bir seo danışmanı ile çalışmaktadır. Sizde bir firma sahibiyseniz ve ticaretinizi genişletmek ve dijital pazarda satışlarını arttırmak niyetindeyseniz sizinde mutlaka bir seo danışmanı ile çalışmanız gerekmekte.

Danışmanlar yada seo konusunda uzman kişiler genellikle popüler seo ajanslarında görev yapmaktadır. Bir seo danışmanı belkide onlarca hatta yüzlerce firmanın seo danışmanlığını yapabilir. Bunun için muıtlaka isim yapmış firmalarla çalışmanızı ve bu tip majör seo ajansı firmalarının seo danışmanları ile çalışmanızı öneriyoruz.

Hakkında admin

Bir yorum

  1. Danışmanılık ve dijital pazar adına yararlı bilgiler paylaşmış admin. Tebrik !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.