Anasayfa / Danışmanlık / Kurumsal Seo

Kurumsal Seo

Kurumsal Seo Nedir

Kurumsal seo yapmak ile normal bir web sitesinin sanışmanlığını yapmak arasında aşırı bir fark bulunmamaktadır. Firmalar daha yüksek para talebinde bulunmak için kurumsal seo çalışmasını kişiye ait normal bir web sitesinden farklı uygulama yapıldığını iddia etsede arada çok büyük farklar yoktur. Yine site içi ve dışı yapılacaklar her ikisinde bulunmakta. Maddeler halinde kabaca sıralanırsa;

  • Önce varolan sitenin teknik detaylarını inceleme işlemi
  • Yine web sitesinin geçmişte almış olduğu backlinkler ve zararlı olanların disavow yapılarak yok edilmesi
  • Bahsi geçen web sitesinde yapılması gereken yazılımsal değişiklikler
  • Yeniden backlink işlemleri
  • Sonrasında belli aralıklarla web sitesinin sıralama pozisyonuna göre yapılması gerekenler

kurumsal seo nasıl yapılır

Kurumsal Seo Hizmeti Nasıl Verilir ?

Kurumsal seo hizmeti alacağınız yeri tespit ederken çok fazla garanti veren yerlerle irtibatınızı sağlamayınız. Seo konusunda kesin sonuç kimse veremez. Böyle firmalara itibar etmeyiniz. Gerçek anlamda dürüst olan firmalar ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını ve daha önceki referanslarındaki çalışmış oldukları anahtar kelimelerin pozisyon örneklerini sizlere sunar.

Kurumsal Seo Danışmanlığı Nasıl Yapılır ?

Gerçek anlamda kurumsal seo danışmanlığı yalansız ve garantisiz yerlerde yapılır. Sizlere sözleşme yapsalar dahi garanti veren yerler için bu sözleşmede mutlaka firmanın kendisini su üstüne çıkaracağı bir açık mutlaka bulunmaktadır.

Kurumsal Seo Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Daha önce belirttiğimiz üzere garantici yerlerden ve abartı reklamlardan uzak durunuz. Sizlere en iyi fayda sağlayacak olan uzmanlar yada şirketler ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını söyleyen yerlerolacaktır. Hizmet alacağınız firmanın sizlere sundukları anahtar kelime örnekli referans web sitelerini ve sıralamalarını mutlaka dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

 

Hakkında admin

2 yorum

  1. Kurusal seo hizmeti fiyatları konusunda bizleri aydınlatırmısınız ?

  2. Zeynep hanım, her firmanın fiyatlandırmaları değişiktir. Sabit bir ücretlendirme bulunmamakta.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.