Anasayfa / Eğitim / Seo Eğitimleri Ne Derece Yeterli ?

Seo Eğitimleri Ne Derece Yeterli ?

Seo eğitimi adı altında çok belli başlı ve internet üzerinden de rahatlıkla ulaşabileceğiniz bilgileri bazı uyanık firma yada şahıslar paraya dönüştürmekte. Başta ücretsiz seo eğitimi şeklinde bilgi verip sonrasında eğitimin devamı için şu kadar fiyatlandırma belirleyen yerlere çok fazla itibar etmeyiniz.

Tüm bilgiler hatta daha da fazlası biraz araştırırsanız internet üzerinde bulunmakta. İngilizceniz varsa öncelikle yabancı kaynaklı web sitelerini incelemenizi tavsiye ederiz. Moz, Search Engine Land gibi bloglar sizler için o uyduruk eğitimlerden inanın daha faydalı olacaktır.

seo eğitimi

Çakma Seo Eğitimlerine Kanmayın

Bazı seo eğitim platformları millete uyduruk ve modası geçmiş bilgiler vererek para kazanmakta. Üstelik bunlardan bazıları ise skype aracılığı ile günde 5-10 dakika canlı yayın yapıp inanılmaz rakkamlar kazanıyor. Sizlere biraz önce belirttiğimiz gibi önerebileceğimiz şey önce yabancı sonra Türkçe kaynaklı seo bloglarını takip etmeniz olacaktır.

Googleseonedir.com‘dan yani buradan da tabiki faydalanabilirsiniz. 2019 yılının sonlarına doğru açtığımız web sitemizi gittikçe geliştirmeyi hedefliyoruz.

Seo eğitimi sadece kulaktan dolma ve internetten edinilen bilgilerle herkesin yapabileceği bir mevzu değildir. Yılların deneyimi, bilgisi gereklidir. Her sektörün kirlendiği gibi seo sektöründe de malesef kirlilik söz konusu. Umarız zamanla bu sorun giderilmiş olur.

Hakkında admin

2 yorum

  1. Seo konusunda eğitim vermeyi googleseonedür.com olarak düşünüyormusunuz?

  2. Şu an için böyle bir planımız bulunmamaktadır. Web sitemizdeki bilgiler ve gelecekte ekleyeceğimiz makaleler ışığında bir çok kişinin seo konusunda bilgi sahibi olabileceğini düşünüyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.