Anasayfa / Backlink / Seo Paketlerine Güvenilir mi ?

Seo Paketlerine Güvenilir mi ?

Günümüzde bir çok şey artık ticarete dökülmüş durumda. Nasıl Daha fazla para kazanılır diye düşünen bir çok firma yada şahıs seo konusunda farklı kampanyalar yapıyor. Bir çok seo forumunda seo paketleri adı altında 3-5 google news kayıtlı haber sitesinden makale satışı yapan bazı yerler işi paraya dökmüş durumdalar.

Seo Paketleri Hakkında

Öncelikle bu paketlerin büyük bir kısmının malesef çok fazla işe yaramadığı ve tam aksine web sitenizi yakın zaman içinde spam’ e sokarak belkide sonsuza kadar ilk 10 sıralamasına girmemenizi sağlıyor. Öncelikle 20-30 tane google news kayıtlı haber sitesinden link satın alacağınıza 2-3 tane kaliteli haber sitelerinden link satın alınabilir başta. Tabiki bu satın alma olayı web siteniz yeniyse 10-15 yazı ve 5-10 minimum sayfa oluşturlmuş ve webmasters’da tanıtılıp google tarafından bir çok sayfası indexlenmiş ve en az açılış tarihinden 1-2 ay geçmiş web siteleri için geçerli.

seo paketleri güvenilir mi

Bir seo paketi sadece 3-5 haber sitesinden link almaktan ibaret değildir. Bunun için bu haber sitelerinin yanısıra sosyal medya platformlarından link alınarak güçlendirilmiş olması gerekir. Seo zaman isteyen bir süreçtir. Aşırı derecede link alınarak yapıldığında fayda yerine zarar görülmesi yüksek ihtimaldir.

Belki bizlerde ilerde kaliteli seo paketleri için bizlerde sizlere yardımcı olabiliriz. Düşük fiyatlara çok daha kaliteli web sitelerinden link satışı yapılarak sizlere yardım etmek isteriz. Tabi bu seo olayı sadece backlink almaktan ibarette değil. Bunun dışında site içi müdehaleler de yapılması gerekli olan bir durumdur. Web siteniz öncelikle incelenerek hata ve yanlışlar düzeltimeli, sonrasında link alma olaylarına geçilmeldir. Bunun için kaliteli seo uzmanları yani danışmanları ile çalışmak en iyi çözüm olacaktır.

Buna rağmen seo paketlerinden satın alma niyetiniz varsa alacağınız firmayı iyi tespit ediniz. Garanti veren yerlerden uzak durunuz. Seo işi garanti verilmesi mümkün olan bir iş değildir. Sizlere ne hizmeti verirse versin hizmeti alacağınız yer sizlere elinden gelenin en iyisini yapacağını söylemelidir. Bunun dışında karşı tarafın şu ana kadar çalışma yaptığı anahtar kelimeleri ve bu kelimelerde hangi sıralara geldiklerini yani referanslarını yüz yüze görüşüp öğrenmeniz en doğrusudur.

Hakkında admin

Bir yorum

  1. Önerileriniz çok dürüstçe, güven veriyorsunuz. Sizlerin ilerde yapmayı düşündüğünüz seo paketlerini merakla takip edeceğim. Saygılar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.